۲ هزار میلیارد تومان اوراق هلدینگ خلیج فارس در بازار سرمایه منتشر می‌شود

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس از انتشار ۲ هزار میلیارد تومان اوراق اجاره مبتنی بر سهام جدید این شرکت تا پایان امسال در بازار سرمایه خبر داد.

ضرورت توجه به الگوی کسب‌وکار در شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی بر لزوم تجاری‌سازی و توجه به الگوی کسب‌وکار در فعالیت‌های شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی تاکید کرد.

ایران آماده از سر گیری صادرات یک محصول استراتژیک پتروشیمی شد

هم‌زمان با اعمال تحریم‌های غیرقانونی آمریکا به مدد ثبت رکوردهای جدید تولید در پتروشیمی شهید تندگویان و وجود آرامش در بازار تقاضای تابستانی، ایران آماده ازسرگیری صادرات PET می‌شود.

اثبات توانمندی ماشین‌سازان داخلی در سیزدهمین نمایشگاه ایران‌پلاست

انجمن صنفی کارفرمایی ماشین‌سازان و تجهیزات پلیمری ایران اظهار کرد: اعضای این انجمن در سیزدهمین نمایشگاه ایران‌پلاست توانمندی‌های خود را از لحاظ کیفی و کمی برای رقابت با رقبای خارجی خود اثبات می‌کنند.

پیگیری موضوع افزایش قیمت نوشت افزار از طریق شرکت‌های تولیدکننده خوراک

دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایان پتروشیمی با اشاره به اینکه تمام شرکت های پتروشیمی محصولات خود را از طریق بورس در بازار داخلی عرضه می کنند، گفت: موضوع افزایش قیمت نوشت افزار را از طریق ...

افزایش ظرفیت ۱۵ درصدی واحد الفین پتروشیمی جم

همزمان با اجرای طرح توسعه کوره ۱۰۶ الفین و آزمون ۹۰ روزه، افزایش ظرفیت ۱۵ درصدی خوراک گاز و مایع در پتروشیمی جم عملی و اجرایی شد.

فاز نخست یوتیلیتی پتروشیمی لردگان در مدار تولید قرار گرفت.

به نقل از شرکت گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان، محسن محمودی، مدیرعامل پتروشیمی لردگان با اعلام این خبر گفت: فاز نخست یوتیلیتی (سرویس‌های جانبی) این مجتمع پس از گذراندن تمامی تست‌های ...

بسته‌بندی محصولات پتروشیمی را عوض می‌کردند تا آن را از کشور خارج کنند

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در بازدید سرزده‌ای که از انبارهای شورآباد تهران صورت گرفت متوجه شدیم که در این انبارها محصولات پتروشیمی در پاکت‌های متفاوت بسته‌بندی و حتی از مرز خارج می‌شد.

هدف‌گذاری برای افزایش تولید پتروشیمی فن‌آوران در سال ۹۸

مدیرعامل شرکت پتروشیمی فن‌آوران از رشد ۹ درصدی تولید این شرکت در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ خبر داد و گفت: این شرکت افزایش تولید را برای امسال هدف‌گذاری کرده است.

ایران از واردات MEK بی‌نیاز شد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی شیمی‌بافت از افزایش مقاصد صادراتی این شرکت خبر داد و گفت: کشور از واردات متیل اتیل کتون (MEK) بی‌نیاز شد.

تیر تحریم‌ها در صنعت پتروشیمی به سنگ خورده است

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس گفت: از زمان تحریم پتروشیمی تاکنون اقدامات متعددی را در این حوزه انجام داده‌ایم به‌گونه‌ای که می‌توانم اعلام کنم که تیر تحریم‌ها در صنعت پتروشیمی...

تکمیل زنجیره ارزش راهبرد شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس

تنوع محصول و تکمیل زنجیره ارزش از اولویت‌های برنامه‌ریزی برای اجرای طرح‌های توسعه‌ای در شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس است.
اخبار بیشتر