بعد از برجام، حق خود را در بازار نفت گرفتیم

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه برنامه دشمنان این بود که تولید نفت ما به‌تدریج صفر شود، گفت: پس از برجام یکی از کارهای بسیار بزرگ وزارت نفت این بود که در زمانی کوتاه توانستیم در بازار نفت حق خود را به‌دست بیاوریم.

پالایشگاهی که همه می خواهند به نام آنها تمام شود/ مروری بر وضعیت ستاره خلیج فارس

کندی در به نتیجه رسیدن بسیاری طرح های عمرانی و نفتی در سالهای گذشته به روندی مرسوم تبدیل شده و شاید به همین دلیل وقتی طرحی با نتایج مثبت عملیاتی شده و نتیجه ای به همراه دارد، بسیاری از مدیران علاقمند می شوند کنار آن عکسی به یادگار داشته باشند.

تصویب طرح تحقیق و تفحص از وزارت نفت

عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تصویب تحقیق و تفحص از وزارت نفت در نشست این کمیسیون خبر داد.

جلسه فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی برای قطعی برق

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از جلسه فوق‌العاده این کمیسیون درباره قطعی برق خبر داد.

وزیر نفت برای پاسخ به کمیسیون اصل 90 می‌رود

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: قرار است وزیر نفت این هفته با حضور در این کمیسیون پاسخگوی پرسش‌های نمایندگان باشد.

اختیارات هیئت وزیران برای مدیریت برق واگذار شد

معاون اول رئیس‌جمهوری، مصوبه مربوط به تفویض اختیارات هیئت وزیران برای مدیریت برق تا ۱۲ مردادماه را به کارگروهی با مسئولیت وزیر نیرو ابلاغ کرد.

وزیر نفت به خاطر مسائل کارکنان فردا به مجلس می رود

وزیر نفت روز یکشنبه برای بررسی مسائل کارکنان صنعت نفت در کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی حاضر می‌شود.
واکنش زنگنه به سخنان نامزدهای ریاست‌جمهوری:

نقش سران سه قوه در افزایش قیمت بنزین/ درباره کرسنت حرف زیاد داریم

وزیر نفت به سخنان نفتی نامزدهای ریاست‌جمهوری درباره قرارداد کرسنت و افزایش قیمت بنزین واکنش نشان داد و گفت: ترجیح کشور تا حالا این بوده که وارد پرونده کرسنت نشویم؛ اگر قرار شد وارد شویم ما حرف‌های زیادی داریم.

زنگنه امروز در مجلس چه گفت؟

وزیر نفت تاکید کرد: مساله جمع آوری گاز فلر پیچیده و پرهزینه بوده اما تمام طرح‌های جمع آوری آن ساماندهی شده و تا سال ۱۴۰۱ بیش از ۹۰ درصد تحقق خواهد یافت.
جهانگیری:

می توانیم روزانه بیش از ۷ تا ۱۰ میلیون بشکه نفت تولید کنیم

معاون اول رئیس‌جمهوری با بیان اینکه ایران می‌تواند با برنامه‌ریزی بیش از ۷ تا ۱۰ میلیون بشکه نفت تولید کند، گفت: این یک ضرورت است و هرکس مانع آن شود می‌خواهد ایران را از سرمایه خدادادی خود محروم کند.

بازار جهانی انرژی به چه سمتی حرکت می‌کند؟

سهم گاز در سبد انرژی جهان ۲۲ درصد است که این رقم طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته تا سال ۲۰۵۰ به ۲۸ درصد می‌رسد، یعنی جایگاهی که نفت در قرن بیستم داشته است و جغرافیای سیاسی انرژی جهان ...

عبور ۲۰ درصد نفت جهان از شاهرگی به اسم "تنگه هرمز"

تنگه هرمز مهمترین شاهراه ترانزیت دریایی نفت جهان است به طوریکه حدود ۲۰ درصد نفت خام جهان برای فروش به کشورهای خریدار، از این تنگه عبور می کند.
اخبار بیشتر
جهش تولید؛ پتروشیمی جم