افزایش ۳۰ درصدی تولید پروپان و بوتان پارس جنوبی

تولید تمام محصولات مجتمع گاز پارس جنوبی افزایش داشته است.

ارزش محصولات پارس جنوبی معادل ۴۳ درصد بودجه عمومی کشور شد

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: ارزش محصولات پارس جنوبی در سال ۹۷ معادل ۴۳ درصد بودجه عمومی کشور بوده که رقمی معادل ۱۶۷ هزار میلیارد تومان بوده است.

افزایش ۳۰ درصدی تولید پروپان و بوتان پارس جنوبی

تولید تمام محصولات مجتمع گاز پارس جنوبی افزایش داشته است.

وزارت اطلاعات همه توان خود را برای حمایت از فعالان پارس جنوبی به کار می‌گیرد

وزیر اطلاعات با تاکید بر نقش مهم امنیت در همه امور کشور گفت: وزارت اطلاعات همه توان خود را برای حمایت از فعالان در حوزه پارس جنوبی به کار می‌گیرد، این وزارتخانه آماده خدمت به بخش صنعت است.

لزوم تسریع در اجرای پروژه‌های کاهش سوزاندن گازهای مشعل در عسلویه

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه‌های کاهش سوزاندن گازهای ارسالی به مشعل در منطقه پارس جنوبی بسیار مهم هستند و باید به عنوان یکی از برنامه‌های واحدهای صنعتی فعال ...

مشعل سوزی در پارس جنوبی ۲۱.۶ درصد کاهش یافت

مدیرعامل مجتمع گازی پارس جنوبی گفت: هم اکنون ۱۰ پالایشگاه در پارس جنوبی در حال بهره برداری است که در سال گذشته میزان مشعل سوزی آنها ۲۱.۶ درصد کاهش یافت.

بازیافت گاز فلر پارس جنوبی با تجهیزات پیشرفته اجرایی می‌شود

مجری طرح جامع توسعه پایدار منطقه پارس جنوبی گفت: عملیات جمع آوری گاز مشعل‌ فلرهای پالایشگاه‌های پارس جنوبی با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن اجرایی می‌شود .

تولید میعانات گازی ۹ میلیون بشکه نسبت به سال ۹۶ افزایش یافت

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: با توجه به اهمیت تولید میعانات گازی مجتمع گاز پارس جنوبی در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ بیش از ۹ میلیون بشکه افزایش تولید داشته است.

۵۰ طرح گازرسانی در بوشهر افتتاح شد

همزمان با سفر رئیس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به استان بوشهر روز یکشنبه در آیینی۵۰ طرح گازرسانی در بوشهر با یکهزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد.

چهار فاز پارس جنوبی توسط رئیس جمهور افتتاح شد

بهره برداری از فاز ۱۳، ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی توسط رئیس جمهور آغاز شد؛ با بهره‌برداری از این فازها، برای نخستین بار برداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی از قطر پیشی می‌گیرد.

برون سپاری فعالیت‌های فازهای ۲۰ و ۲۱ به شرکت‌های داخلی

فعالیت بخش‌های مختلف فازهای ۲۰ و ۲۱ در قالب یک قرارداد ۳ ساله برون سپاری می‌شود.

کاهش ۸۶ درصدی میزان فلرینگ فازهای ۲۰ و ۲۱

فازهای ۲۰ و ۲۱ پارس جنوبی در زمینه کاهش میزان فلرینگ موفق به ثبت یک رکورد در میان پالایشگاه‌هایی که در چند سال‌های اخیر به بهره برداری رسیده‌اند، شده است.
اخبار بیشتر