مدیرعامل آبفای تهران خبر داد

ممنوعیت استفاده از آب شرب در فضای سبز

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: اجازه آبیاری فضای سبز به شهرداری مناطق ۲۲گانه تهران و شهرستان‌های استان را نخواهیم داد.

خطر پروژه‌های انتقال آب

یک کارشناس حوزه مدیریت منابع آبی گفت: اکنون موج اجرای پروژه‌ های انتقال آب، یادآور موج سدسازی در دهه‌ های ۷۰ و ۸۰ خورشیدی است؛ همان که امروزه آسیب و پیامدهای دهشتناک آن دامنگیر ده‌ ها تالاب برجسته کشور شده است.

آب مشترکان پر مصرف از فردا قطع می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: بر اساس اخطار های قبلی آب مشترکان پرمصرف تهرانی از فردا روزی دو تا پنج ساعت قطع خواهد شد.

هند به منابع استراتژیک نفت پناه می‌برد

هند مانند سایر واردکنندگان آسیایی برای خنثی کردن تاثیر قیمتهای بالای نفت ناشی از محدودیت عرضه اوپک پلاس، به دنبال بهره برداری از ذخایر نفت استراتژیک خود است

نقش صنعت نفت در بی آبی خوزستان

رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت متن با بیان اینکه اگر حقابه تالاب پرداخت شود نفت هیچگونه چالشی با تالاب ندارد، گفت: همانگونه که از دریا نفت برداشت می‌کنیم از تالاب هم امکان برداشت داریم و مشکلی از این بابت نیست

آب مشترکان پرمصرف قطع می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: از ابتدای تیرماه برای ۲۰۰ هزار مشترک بدمصرف و پرمصرف تهرانی یعنی مشترکانی که بیش از دو برابر الگو (۳۰ مترمکعب)، آب مصرف می‌کنند اخطار پیامکی و مکتوب صادر می‌شود.

آیا آب خوزستان به کویت صادر می‌شود؟

با بحرانی شدن وضعیت آب در خوزستان شایعه فروش آب خوزستان به کویت دوباره داغ شده است اما آیا آب خوزستان واقعا به کویت صادر می‌شود؟
وزیر نیرو

تغییرات اقلیمی یک واقعیت است نه نظریه

وزیر نیرو گفت: جلسات خوبی با نمایندگان و فرهیختگان استان برگزار و تصمیمات خوبی هم گرفته شد که حتی در شرایط محدودیت آب که با مشارکت خود مسئولان در استان و کشاورزان مسأله مدیریت شود.

موجودی سدهای کشور چقدر است؟

ظرفیت کل مخازن سدها ۵۰.۵ میلیارد مترمکعب و درصد پرشدگی سدها در حال حاضر ۴۹ درصد اعلام شده است.

سدهای خراسان هم خالی است

مدیرعامل آب منطقه ای خراسان شمالی ظرفیت کل مخازن سدهای استان را ۲۳۴ میلیون و ۳۱ هزار متر مکعب اعلام کرد و گفت : هم اکنون ۶۲ درصد از ظرفیت این منابع آبی خالی است.
استاندار خوزستان:

ما درد مردم را به عینه دیدیم

استاندار خوزستان به تشریح جزئیات مصوبات دولت برای حل مشکلات آبی خوزستان پرداخت.

منابع آبی استان گلستان از دست رفته است

معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به وضعیت منابع آبی در کشور گفت: متاسفانه استان گلستان منابع آبی خود را از دست داده است.
اخبار بیشتر
یادداشت
گزارش
جهش تولید؛ پتروشیمی جم