مذاکرات با هندی‌ها برای فرزاد B به کجا رسید؟

در حالی که عربستان از مخزن مشترک "فرزاد B" تولید گاز دارد، ایران هنوز فعالیت‌های عملی برای توسعه این میدان مشترک را آغاز نکرده است.

هدف از عرضه میعانات گازی در بورس چیست؟

وزارت نفت با هدف تنوع‌سازی روش‌های فروش و مشارکت بخش خصوصی در فروش، تصمیم به عرضه میعانات گازی در این رینگ گرفته و بر این باور است از آنجا که بازار و مشتریان نفت خام...

ماهانه ۳۰۰ تومان از مشترکین برق و گاز برای بیمه خسارت اخذ می شود

نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند: ماهانه ۳۰۰ تومان، (برای گاز شهری ۲۰۰ تومان و برق ۱۰۰ تومان) سال آینده از واحدهای مسکونی مشترک برق و گاز برای بیمه خسارت اخذ شود.

بانک روسی حسابهای شرکت نفت دولتی ونزوئلا را مسدود می‌کند

گزپروم بنک روسیه تصمیم گرفته است حساب های شرکت نفت دولتی ونزوئلا، PDVSA، را مسدود کند و جلوی تبادلات مالی این شرکت را بگیرد تا ریسک تحریم شده توسط آمریکا کاهش پیدا کند.

​پاسخ‌های گزینشی برای شکست گازی

با استدلال‌های وزیر نفت، لابد ترکمنستان نیز برای صادرات گاز به پاکستان و هند در حال خیانت به خود است و تنها ایران است که به فکر تأمین منافع ملی خود به شکل اعلای خود است.

استخراج گاز از میدان 'شاهدنیز' دریای خزر 13 درصد افزایش یافت

شرکت بریتیش پترولیوم (بی .پی) پیمانکار طرح توسعه میدان گازی 'شاهدنیز ' دریای خزر اعلام کرد که در سال 2018 میلادی حجم استخراج گاز طبیعی از این میدان 12.7 درصد افزایش یافت.

افزایش تولید روزانه ١٤.٢میلیون مترمکعب گاز در کشور

دومین سکوی فازهای ٢٢ تا ٢٤ پارس جنوبی پس از بارگیری و انتقال به دریا، عصر روز گذشته در موقعیت خود در خلیج فارس نصب شد که با بهره‌برداری از این سکو، روزانه ١٤.٢ میلیون متر مکعب معادل...

۱.۵ میلیون خودرو بین شهری، گازسوز می‌شوند

یک مقام مسئول در وزارت نفت، از گازسوز کردن ۱.۵ میلیون خودرو بین‌شهری خبر داد و گفت: ۴۰ جایگاه CNG در کشور به بهره‌برداری رسید.

مدیریت شبکه گاز کشور به بخش خصوصی واگذار می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با تاکید بر لزوم ارتقای قوانین برون‌سپاری، گفت: مدیریت شبکه گاز کشور باید به بخش خصوصی واگذار شود.

هوشمندسازی۴۰۰جایگاه تا پایان سال

مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، از راه‌اندازی۴۰جایگاه عرضه سی‌ان‌جی همزمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و هوشمندسازی ۴۰۰جایگاه تا پایان سال خبر داد.
معاون وزیر نفت در امور گاز در بازدید از مناطق زلزله زده تأکید کرد:

لزوم نشت یابی و چک کردن لوله کشی گاز داخل منازل از سوی سازمان نظام مهندسی

با توجه به اهمیت رعایت شرایط ایمنی قبل از وصل گاز مشترکین، پس از حصول اطمینان از نشت یابی و چک کردن لوله کشی گاز داخل خانه ها توسط نمایندگان سازمان نظام مهندسی، وصل گاز با همکاری نیروهای امداد گاز ا
مدیرعامل شرکت ملی گاز:

مسئولیت شرکت ملی گاز از دیگر شرکت‌های خدماتی سنگین‌تر است

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از سلامت شبکه انتقال و گازرسانی در مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: کار شرکت ملی گاز برای وصل دوباره گاز از دیگر شرکت‌های خدماتی دشوارتر است.
اخبار بیشتر