متوسط مصرف بنزین به ۹۴ میلیون لیتر در روز رسید

با گذشت ۹۶ روز از سال جاری، متوسط مصرف بنزین کشور با افزایش ۶ میلیون لیتری نسبت به سال ۹۷، به ۹۴ میلیون لیتر در روز رسید.

الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه خبر داد و گفت: این طرح را با هدف جلوگیری از سوءاستفاده و مقابله با قاچاق سوخت اجرایی خواهیم کرد.

ایران‌نژاد: سهمیه سوخت چابهار از ۲۰۰ لیتر به ۵۰۰ لیتر افزایش پیدا کند

نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختصاص سوخت ۲۰۰ لیتری به مردم حوزه انتخابیه خود بیان کرد: پراکندگی شهرها موجب شده ۲۰۰ لیتر سوخت در حوزه انتخابیه کافی نباشد و لازم است...

الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه خبر داد و گفت: این طرح را با هدف جلوگیری از سوءاستفاده و مقابله با قاچاق سوخت اجرایی خواهیم کرد.

ضبط ۲۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در زاهدان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان گفت: سوخت‌های مکشوفه در چندین مخزنجاساز شده بود که پس از دستگیری متهم تحویل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان شد .

افزایش صادرات فرآورده‌ها با احداث پتروپالایشگاه‌ها/معادن کشور جایگزین نفت شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه معادن بسیاری در کشور داریم که می‌توانیم آن را جایگزین فروش نفت کنیم، گفت: پتروپالایشگاه‌ها ظرفیت استفاده از نفت خودمان را دارند تا از این طریق ...

بورس انرژی میزبان عرضه بیش از ۳۱۶ هزار تن فرآورده پتروشیمی و پالایشی می‌شود

بورس انرژی ایران، امروز میزبان عرضه بیش از ۳۱۶ هزار تن فرآورده پتروشیمی و پالایشی خواهد بود.

اعطای معافیت ۲۰۰ لیتری پرداخت مابه‌التفاوت قیمت سوخت در جایگاه‌های مرزی برای رانندگان ترانزیت

فرماندار شهرستان آستارا اعلام کرد: موضوع اعطای معافیت ۲۰۰ لیتری پرداخت مابه‌التفاوت قیمت سوخت در جایگاه‌های مرزی برای رانندگان ترانزیت از شامگاه امشب اجرایی می‌شود.

افزایش سهم ایران از صنعت «بانکرینگ» در خلیج فارس ۵.۵ میلیون تن در سال است

مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: از مهم ترین دستاوردهای هدفگذاری شده این سازمان، افزایش سهم ایران از صنعت بانکرینک ( سوخت رسانی به کشتی ها ) در منطقه خلیج فارس به میزان ۵.۵ میلیون تن در سال است

۶۰ درصد سوخت کشور در هرمزگان تولید می شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس گفت: ۶۰ درصد سوخت مورد نیاز کشور در پالایشگاه های بندرعباس، لاوان و نفت خلیج فارس در استان هرمزگان تولید می شود.

۸۰ کارت سوخت هوشمند در کردستان کشف و ضبط شد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۸۰ کارت سوخت هوشمند بدلیل سوء استفاده و توزیع سوخت خارج از شبکه در جایگاه های عرضه این استان کشف و ضبط شده است.

دبیرخانه کارگروه ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت به وزارت راه منتقل می شود

وزارت راه و شهرسازی پیشنهاد اصلاح تبصره ماده (۲۲) آیین نامه اجرایی قانون «توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت» را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب به هیئت وزیران ارائه نموده است.
اخبار بیشتر