نمایشگاه «جایگاه های سوخت» در تهران افتتاح شد

دومین نمایشگاه بین المللی جایگاه داران سوخت و صنایع وابسته امروز (پنج شنبه) در نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد و تا پنجم اسفندماه پذیرای علاقه مندان است.

مصرف روزانه ۸۷ میلیون لیتر بنزین در کشور

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش با اشاره به اینکه با ادامه روند کنونی افزایش مصرف بنزین، به زودی مزیت صادرات بنزین را از دست می‌دهیم، گفت: هنوز تصمیمی در خصوص نرخ دوم بنزین گرفته نشده بنابراین در این ش

هنوز هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت بنزین گرفته نشده است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه در لایحه بودجه تصمیمی در مورد افزایش قیمت بنزین گرفته نشده است، گفت: جامعه توان شوک تورمی جدید را ندارد.

کمیسیون تلفیق با هیچکدام از پیشنهادها در زمینه قیمت بنزین موافقت نکرده است

رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح سناریوهای پیش رو درباره وضعیت بنزین در سال آینده، گفت‌ که باید اجماعی بین حاکمیت در موضوع بنزین وجود داشته باشد چون مساله پیچیده‌ای است ...

کشف ۸۵۶۰ تن سوخت قاچاق در سمنان

در این عملیات ۲ نفر از قاچاقچیان کلان دستگیر و پرونده این شرکت ها جهت سیر مراحل قضایی به تعزیرات حکومتی، ارسال گردید.

امکان صادرات تجهیزات جایگاه‌های عرضه سوخت به کشورهای همسایه

مدیرعامل مرکز مطالعات و برنامه ریزی جایگاه های سوخت کشور گفت: حدود ۹۰ درصد تجهیزات جایگاه های عرضه سوخت اعم از بنزین، گازوییل و گاز داخلی سازی شده که امکان صادرات آنها به کشورهای همسایه فراهم است.

ظرفیت تولید بنزین دو برابر شد

وزیر نفت از طرحی برای افزایش حضور بخش خصوصی در ساخت پالایشگاه‌های کوچک و واحدهای پتروشیمی خبر داد و گفت: این طرح به زودی ارائه می‌شود تا از سوی سران قوا و در شورای عالی هماهنگی اقتصادی ...

توقف صادرات نفت و فراورده های نفتی به ایران

وزارت منابع طبیعی اقیلم کردستان از توقف صادرات نفت خام و فراورده به ایران علی رغم توافقات قبلی که بین ایران و اقلیم کردستان وجود داشت خبر داد.

تراز تولید بنزین کشور مثبت شد/ خیز ایران برای صادرات + جدول

همگرایی کم‌نظیر تمامی فرزندان ایران اسلامی در استفاده حداکثری از توان داخل موجب شد تا امروز ایران از یک واردکننده مستمر بنزین به یک کشور خودکفا و در آستانه تبدیل شدن به صادرکننده بنزین تبدیل شود.

فروش سوخت در مناطق مرزی ۵ برابر افزایش یافت

مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: با هدف کمک به معیشت مرزنشینان روزانه حدود سه میلیون لیتر سوخت در نواحی مرزی فروخته می‌شود که این میزان در سال ۹۶ بیش از ۶۰۰ هزار لیتر بوده است.

جزئیات پشت پرده دست‌های پنهان در تصمیم‌گیریهای قیری کشور

می‌گویند کاهش صادارت قیر دستاویز نامه شریعتمداری برای خروج عرضه قیر از بورس بوده است، اما صرف مقصر جلوه دادن بورس کالا در زمینه کاهش صادرات قیر، منطقی نیست و باید عوامل اصلی آن بررسی شود ...

نظر کمیسیون انرژی دربازه قیمت سوخت و سهمیه بندی

سخنگوی کمیسیون انرژی افزود: اعتقاد و نظر نهایی کمیسیون انرژی با توجه به شرایط روز و تصمیم گیری در خصوص حامل‌های انرژی آن است که در کلیه طرح‌ها، مباحث اجتماعی، امنیتی و اقتصادی دیده شود.
اخبار بیشتر