طرح نخبه‌پروری اصلاح می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از اصلاح طرح نخبه‌پروری خبر داد و گفت: رویکرد طرح نخبه‌پروری به سمت استادپروری خواهد بود تا نتایج پایدارتری را به همراه داشته باشد.

امکان ایجاد ۱۵ هزار شغل در صنایع پایین‌دستی پتروشیمی فراهم است

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با اشاره به کریدور تاسیساتی این منطقه گفت: در صورت سرمایه‌گذاری در این بخش، ضمن تکمیل زنجیره تولید محصولات پایین‌دستی پتروشیمی، ١٥ هزار شغل ایجاد می‌شود.

کاهش فلرینگ پالایشگاه ششم پارس جنوبی با استفاده از توان داخلی

در حال حاضر با استفاده از توان یکی از شرکت‌های داخلی در حال اصلاح کمپرسورهای OFF GAS هستیم و امیدواریم با رفع این موارد تا دو ماه آینده با در سرویس قرار گرفتن این کمپرسورها کاهش چشمگیری...

آخرین وضعیت توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی/ سازه ۵۱۰تنی به آب انداخته شد

یکی از مهمترین سازه‌های در دست ساخت پروژه فاز ۱۴ پارس جنوبی آخرین سه‌پایه مشعل سکوهای این فاز برای نصب در موقعیت D بود که این سازه پس از تکمیل توسط متخصصان داخلی به‌آب‌اندازی شد.

فاز نخست بندر پارسیان سال ۹۹ به بهره‌برداری می‌رسد‌

مدیر توسعه اقتصادی و جذب سرمایه منطقه ویژه انرژی بر پارسیان گفت: بندر پارسیان با ظرفیت نهایی تخلیه و بارگیری ۴۰ میلیون تن طراحی شده که فاز اول این بندر تا سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

دستاوردهای صنعت نفت در قطب انرژی کشور نمونه‌ای موفق از کار و تلاش است

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس دستاوردهای صنعت نفت در قطب انرژی کشور را الگوی موفقی از کار و تلاش در کشور دانست و تاکید کرد: سیاست وزارت نفت ...

چهار فاز پارس جنوبی توسط رئیس جمهور افتتاح شد

بهره برداری از فاز ۱۳، ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی توسط رئیس جمهور آغاز شد؛ با بهره‌برداری از این فازها، برای نخستین بار برداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی از قطر پیشی می‌گیرد.

ثبت شرکت نفت ستاره خلیج فارس در سامانه بورس

مدیر بازرگانی شرکت نفت ستاره خلیج فارس اعتماد به شرکت ها و تولیدکنندگان داخلی و دانش بنیان در تامین مواد و قطعات مورد نیاز این پالایشگاه را یکی از دستاوردهای بزرگ...

نیروهای بومی اخراجی منطقه ویژه پارس بازگشت به کار می شوند

شهریاری گفت: تمام نیروی کار استان بوشهر باید در منطقه پارس جنوبی به عنوان نیروی بومی محسوب شوند و مدیرعامل شرکت ملی نفت نیز بر این موضوع تاکید و اهتمام جدی داشت ...

پرونده توسعه پارس جنوبی سال آینده بسته می شود

موسوی تاکید کرد: پرونده توسعه پارس جنوبی با بهره‌برداری از فاز ۱۴ پارس جنوبی در سال آینده بسته خواهد شد.

دومین مرحله از اردوهای جهادی درمانی در عسلویه اجرا می‌شود

دومین مرحله از سلسله اردوهای جهادی درمانی برای عمل به تعهدهای مسئولیت اجتماعی به مدت سه روز در شهرک خلیج‌فارس پتروشیمی جم اجرایی می‌شود.

بیکاری ۸۰۰ نفر از کارکنان عسلویه در آستانه حضور رئیس‌جمهور در بوشهر

نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بیکاری ۸۰۰ نفر از کارکنان سابقه دار عسلویه در آستانه حضور رئیس جمهور در بوشهر، گفت: این اقدام به صورت غیرمستقیم زندگی ۵ هزار نفر را متأثر کرده است.
اخبار بیشتر