آلودگی‌های نفتی جزیره خارگ پاکسازی شد

رئیس روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: لکه‌های نفتی مربوط به خط لوله ۲۴ اینج میدان نفتی ابوذر در فاصله ۲.۵ مایلی جزیره خارگ در آب های خلیج فارس با اقدام‌های انجام شده توسط این ...

فرآیندهای عملیاتی نفت فلات قاره و پایانه‌های نفتی در منطقه خارک بررسی شد

فرآیندهای عملیاتی شرکت‌های نفت فلات قاره ایران و پایانه‌های نفتی با حضور معاون تولید شرکت ملی نفت ایران در منطقه عملیاتی خارک بررسی شد.

فرآیندهای عملیاتی نفت فلات قاره و پایانه‌های نفتی در منطقه خارک بررسی شد

فرآیندهای عملیاتی شرکت‌های نفت فلات قاره ایران و پایانه‌های نفتی با حضور معاون تولید شرکت ملی نفت ایران در منطقه عملیاتی خارک بررسی شد.

تولید نفت فلات قاره باید در هر شرایطی استمرار یابد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: شرکت نفت فلات قاره ایران، بازوی اصلی کشور در تولید نفت فراساحل است و لازم است تولید آن در هر شرایطی استمرار یابد.

پیگیری رفع مشکلات کارکنان عملیاتی در شرکت نفت فلات قاره

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران، رفع مشکلات کارکنان عملیاتی را یکی از اولویت‎های کاری خود در این شرکت اعلام کرد.

نیازهای سکوی رسالت با اتکا به تخصص کارکنان رفع می‌شود

معاون سکوی رسالت شرکت نفت فلات قاره ایران به فعالیت‌های مبتکرانه مختلفی که با هدف جلوگیری از کاهش تولید و صرفه‌جویی در هزینه‌های سکو صورت گرفته اشاره کرد و گفت: غالب این اقدام‌...

سامانه پایش توربین‌های سولار سکوی سلمان روزآمد شد

سامانه پایش توربین‌های سولار سکوی سلمان از سوی متخصصان این مجتمع دریایی روزآمد شد.

برگزاری ۲۰۶ هزار نفر ساعت دوره آموزشی در فلات قاره

رئیس واحد آموزش شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: پارسال ۵۲۱ دوره آموزشی برای ۹ هزار و ۶۴۰ نفر از کارکنان به مقدار ۲۰۶ هزار و ۱۹۶ نفر ساعت برگزار شده که سرانه آموزشی را به ۶۳ نفر ساعت رسانده است.

بازرسی از ۵۱ هزار تن سازه دریایی در شرکت نفت فلات قاره

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران از بازرسی و نظارت ۵۱ هزار تن سازه دریایی، یک میلیون اینچ قطر خط لوله، ۲۵ هزار تن مخزن و ... از سوی واحد بازرسی فنی و خوردگی فلزات این شرکت خبر داد.

گام بلند منطقه لاوان در پاکسازی محیط از ضایعات صنعتی و غیرصنعتی

مسئولان و کارکنان واحدهای تعمیرات، اچ‌اس‌یی و بهره‌برداری خشکی منطقه لاوان با حضور در محدوده مشعل تاسیسات بهره‌برداری خشکی، اقدام به جمع‌آوری، تفکیک و پاکسازی این محل از ضایعات صنعتی و غیرصنعتی کردند.

شیوه‌نامه اولویت‌بندی خطوط لوله شرکت نفت فلات قاره تدوین شد

نخستین شیوه‌نامه جامع و بومی اولویت‌بندی (Prioritizing and Criticality Ranking) خطوط لوله شرکت نفت فلات قاره ایران با همکاری دانشگاه صنعت نفت به منظور استقرار سیستم مدیریت یکپارچگی...

حفر ۲۸ حلقه چاه نفت و گاز در ۳ ماه نخست امسال

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر و تکمیل ۲۸ حلقه چاه‌ نفت‌ و گاز در سه ماه نخست امسال در مناطق خشکی و دریایی کشور خبر داد.
اخبار بیشتر
یادداشت