نفت / شناسه خبر: 115288 / تاریخ انتشار : 1399/1/8 17:37
|
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران عنوان کرد:

استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود در مناطق عملیاتی برای مقابله با کرونا

حفظ سلامتی همکاران و خانواده‌ها، مهمترین اولویت مدیران شرکت است و برای رسیدن به این هدف همه باید همکاری کنند.

نفت امروز /در نشست کمیته راهبردى سلامت شرکت نفت فلات قاره ایران که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور مسئولان ۶ منطقه عملیاتى برگزار شد، آخرین شرایط و اقدامات مناطق و ستاد پیشگیرى و مقابله با ویروس کرونا مورد بررسى قرار گرفت و بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود تاکید شد.


به گزارش پیام عسلویه، به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و اتخاذ راهکارهای مناسب در این زمینه، جلسه کمیته راهبردى سلامت شرکت نفت فلات قاره ایران سه‌شنبه، ٥ فروردین با حضور مدیرعامل این شرکت و مدیران مرتبط برگزار شد.


مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در این جلسه ضمن تاکید بر اتخاذ وحدت رویه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در شرکت، از همه مدیران و همکاران خواست از همه ظرفیت‌های موجود برای این منظور استفاده شود.

علیرضا سلمان زاده همچنین پیروی از تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا و رعایت همه دستورالعمل‌های بهداشتی برای دستیابی به نتیجه مناسب را خواستار شد.

به گفته وی، حفظ سلامتی همکاران و خانواده‌ها، مهمترین اولویت مدیران شرکت است و برای رسیدن به این هدف همه باید همکاری کنند.

در این جلسه مدیران و روسای ستادی مرتبط نیز گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده برای مبارزه با ویروس کرونا ارائه دادند.

روسا و ‌مسئولان مناطق عملیاتی نیز که به صورت ویدئو کنفرانس در این جلسه حضور داشتند به بیان فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده در این مناطق از جمله توزیع اقلام بهداشتی، ضدعفونی‌ کردن اتاق‌ها و مکان‌های عمومی و … پرداختند.

گفتنی است، از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور، ستاد پیشگیرى و مقابله با این ویروس در شرکت نفت فلات قاره ایران تشکیل شده و با تشکیل جلسات منظم، اقدامات فوری و اثربخشی برای مقابله با این بیماری انجام شده است.

کلیدواژه

نفت

نفت ایران

نفت فلات قاره

ئیس بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران

علیرضا سلمان‌زاده

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها
همراه بانک صادرات 1