نفت / شناسه خبر: 43532 / تاریخ انتشار : 1396/8/23 12:53
|
با تلاش‌های وزارت نفت

صنعت نفت ایران در دنیا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به عملکرد مثبت وزارت نفت در بخش‌های مختلف اشاره کرد و گفت: با اقدام‌های انجام شده در صنعت نفت ایران طی چند سال اخیر، کشورمان در این صنعت حرف‌های ز

نفت امروز /عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به عملکرد مثبت وزارت نفت در بخش‌های مختلف اشاره کرد و گفت: با اقدام‌های انجام شده در صنعت نفت ایران طی چند سال اخیر، کشورمان در این صنعت حرف‌های زیادی در دنیا برای گفتن دارد.

به گزارش نفت امروز، شهباز حسن پور بیگلری با بیان این‌که وزارت نفت یکی از وزارتخانه‌های موفق از دولت یازدهم تاکنون است، گفت: در حوزه میدان‌های مشترک به‌ویژه ازدیاد برداشت از مخازن نفت و گاز فعالیت‌های خوبی انجام شده است و ما به سمت وضع مطلوب در این بخش حرکت می‌کنیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: باوجود تمام چالش‌هایی که برخی کشورهای منطقه برای ما ایجاد کردند و تحریم‌هایی که با آن موجه بودیم، توانستیم حقوق خود را در بازارهای جهانی نفت پس بگیریم.

حسن پور بیگلری با اشاره به این‌که سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) جایگاه اصلی خود را بازیافته است، تصریح کرد: سرمایه‌های موجود در کشور به‌ویژه درآمدها و توانایی‌های صنعت نفت و گاز باید در امور زیربنایی و زیرساختی کشور به کار گرفته شوند.
 

 

کلیدواژه

وزارت نفت

عضو کمیسیون برنامه

بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها