نفت / شناسه خبر: 43524 / تاریخ انتشار : 1396/8/21 22:27
|

چه کسی مدیرعامل شرکت متن می‌شود؟

سوالی که این روزها در میان مجموعه شرکت مهندسی و توسعه نفت مطرح می شود این است که چه کسی قرار است مدیرعامل شرکت متن شود؟

نفت امروز /سوالی که این روزها در میان مجموعه شرکت مهندسی و توسعه نفت مطرح می شود این است که چه کسی قرار است مدیرعامل شرکت متن شود؟

به گزارش نفت امروز به نقل از فارس ماموریت سید نورالدین شهنازی زاده  به عنوان مدیرعامل کنونی شرکت مهندسی و توسعه نفت(متن) براساس استفساریه مجلس و ابلاغیه جدید سازمان بازرسی در خصوص عدم بکارگیری و ادامه فعالیت بازنشسته‌ها پایان یافته است  و دراین بین گمانه‌زنی‌ها در خصوص مدیرعامل جدید آغاز شده است.

بنابر اخبار حاصل شده تاکنون با قدرت الله آقایی و شاهرخ خسروانی برای نشستن بر مسند مدیریت شرکت مهندسی و توسعه نفت مذاکره شده است و طی دو روز آینده حکم یکی از این مدیران نفتی برای تصدی این پست زده خواهد شد.

بنابراین گزارش، قدرت الله آقایی مدیر مهندسی و ساختمان شرکت متن و مجری طرح توسعه میدان نفتی آزادگان شمالی است که از زمان حضور ناجی سعدونی به عنوان مدیرعامل این شرکت تا کنون براین پست تکیه زده است.

اما گزینه دیگر شاهرخ خسروانی از مدیران شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی تلفی می‌شود که در کارنامه خود معاونت این شرکت را به ثبت رسانده است.

خسروانی هم اکنون با نظر شهنازی زاده مدیرعامل کنونی شرکت متن به این شرکت منتقل شده و آنطور که شنیده می‌شود از گزینه های مورد وثوق وی است. چنانکه شنیده ها تاکید دارد که خسروانی از سوی مدیرعامل فعلی شرکت متن به عنوان گزینه مناسب جایگزینی اش در این شرکت به وزارت نفت معرفی شده است. با این حال خسروانی کوچکترین تجربه‌ای در بخش بالادست صنعت نفت و توسعه میادین نفت و گاز ندارد و عمده دوران کاری خود در نفت را در پایین‌دست و در صنعت پالایش سپری کرده است.

با این حال باید دید وزیر نفت چه تصمیمی در خصوص مدیرعامل آینده این شرکت خواهد گرفت.

چراکه در حال حاضر شرکت مهندسی و توسعه نفت ایران(متن) یکی از مهمترین شرکت های نفتی تلقی میشود که مدیریت پروژه های بزرگی چون آزادگان جنوبی ،ازادگان شمالی، یادآوران و یاران شمالی و جنوبی را در اختیار دارد.

شرکت متن در راستای اجرای پروژه‌های متعدد خشکی و دریایی با شرکت‌های پیمانکاری و مهندسی گوناگون در داخل و خارج از کشور همکاری دارد.

 

کلیدواژه

مدیرعامل شرکت متن

شرکت مهندسی و توسعه نفت

سید نورالدین شهنازی زاده

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها
همراه بانک صادرات 1