گاز / شناسه خبر: 33484 / تاریخ انتشار : 1396/7/18 19:31
|
مدیرعامل شرکت ملی گاز:

اصلاح فرآیندها در سازمان، اصلی‌ترین و مهم‌ترین وظیفه مدیریتی است

مدیرعامل شرکت ملی گاز گفت: یکی از اهداف دولت تدبیر و امید، پایان گازرسانی به همه شهرها و حدود ۹ هزار روستا در چهار سال آینده است.

نفت امروز /مدیرعامل شرکت ملی گاز گفت: یکی از اهداف دولت تدبیر و امید، پایان گازرسانی به همه شهرها و حدود ۹ هزار روستا در چهار سال آینده است.

به گزارش نفت امروز به نقل از شرکت ملی گاز، حمیدرضا عراقی در همایش مدیران عامل شرکت‌های گاز استانی اظهار کرد: ایجاد شبکه و انشعاب، یک از افتخارهای این شرکت بوده است که در قالب پروژه‌های بزرگ تعریف و انجام شدند.

وی با بیان این که ضرورت صادرات و ارزآوری، همکاری با دنیا به همراه رعایت مواضع برحق خود است، گفت: اصلاح فرآیندها در سازمان، مهم‌ترین وظیفه مدیریتی است؛ اما باید به گونه‌ای اجرا شود که همزمان با ارزیابی اقتصادی، افزایش کیفیت را نیز برای سازمان به ارمغان بیاورد.

معاون وزیر نفت در امور گاز، با اشاره به وظایف مدیریتی در بخش راهبردی، گفت: برنامه‌ریزی و  سازمان‌دهی درست، از جمله وظایف مدیریتی در این بخش است که باید به خوبی انجام شود.

در همایشی یک‌روزه که با حضور مدیر و معاونان گازرسانی و مدیران عامل شرکت‌های گاز استانی برگزار شد، نکات اصلی مورد توجه شرکت‌ها با آغاز فصل سرد سال بررسی شد.

 

افتتاح فاز 19 پارس جنوبی

کلیدواژه

مدیرعامل شرکت ملی گاز:

اصلاح فرآیندها در سازمان

مهم‌ترین وظیفه مدیریتی

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها
افتتاح فازهای 17 و 18 پارس جنوبی