نفت / شناسه خبر: 13081 / تاریخ انتشار : 1396/4/21 14:24
|
منتخبین مردم شهر نخل تقی در شورای اسلامی دور پنجم ابراز داشتند؛

نگاه توسعه ای مهندس یوسفی به شهر نخل تقی ستودنی است

منتخبین مردم شهر نخل تقی در شورای اسلامی شهر پنجم با حضور در دفتر مدیرعامل منطقه ویژه پارس از نگاه ویژه و توسعه ای مهندس یوسفی به شهر نخل تقی تقدیر کردند.

نفت امروز /منتخبین مردم شهر نخل تقی در شورای اسلامی شهر پنجم با حضور در دفتر مدیرعامل منطقه ویژه پارس از نگاه ویژه و توسعه ای مهندس یوسفی به شهر نخل تقی تقدیر کردند.

به گزارش نفت امروز، منتخبین مردم و اعضای شورای اسلامی شهر نخل تقی در این نشست با اشاره به برخی تلاش ها، دستاوردها و فعالیت های صورت گرفته در شهر نخل تقی از سوی سازمان منطقه ویژه پارس از تلاش های مهندس یوسفی در این خصوص تقدیر کردند.

بوهندی نجفی از اعضای شورای اسلامی شهر نخل تقی در این دیدار با تشریح خدمات صورت گرفته در این شهر تصریح کرد: با اولویت بندی های صورت گرفته در خصوص برنامه های توسعه ای ، شهر نخل تقی روند توسعه ای خوبی در پیش گرفته است که در این خصوص خدمات و نگاه ویژه مهندس یوسفی قابل تقدیر و ستودنی است.

اعضای شورای اسلامی شهر نخل تقی در این دیدار از آمادگی همه جانبه مردم و مسئولین شهر نخل تقی جهت همکاری با وزارت نفت و منطقه ویژه پارس جهت اجرای پروژه های بزرگ صنعتی و اقتصادی خبر دادند.

مدیرعامل منطقه ویژه پارس نیز در این نشست با اشاره به تاکیدات وزیر محترم نفت در خصوص توجه به محیط پیرامونی در پارس جنوبی گفت: توجه به محیط پیرامونی به منظور توسعه متوازن در منطقه از اولویت های کاری این سازمان است.

مهندس یوسفی ضمن عرض تبریک انتخاب اعضای جدید شورای شهر نخل تقی و آرزوی موفقیت در خصوص تداوم همکاری ها جهت توسعه و پیشبرد برنامه ها اعلام آمادگی کرد.

 

 

کلیدواژه

نخل تقی

شورای اسلامی

مهندس یوسفی

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها
همراه بانک صادرات 1