تغییر مدیران با نگاه سیاسی پاشنه آشیل دولت‌ها و مجموعه های اقتصادی

به خطر افتادن امنیت غذایی و اقتصادی کشور به چه قیمتی؟

دو تصمیم دولت سیزدهم برای کاهش ریسک پتروشیمی‌ها در سال ۱۴۰۲

دولت سیزدهم با کاهش نرخ تسعیر ارز در قیمتگذاری خوراک پتروشیمی‌ها و همچنین افزیش نرخ ارز برای تسعیر ارزهای صادراتی برای این شرکت‌ها تا سقف ۴۰ هزار تومان در مرکز مبادله طلا و ارز، گام مهمی برای کاهش ریسک پتروشیمی‌ها در سال جاری برداشته است.

امضای اسناد و تفاهم‌نامه‌های تازه نفتی ایران و ونزوئلا/ توسعه میدان‌ها، نوسازی پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌ها و تجارت نفت در دستور کار قرار گرفت

همکاری نفتی ایران و ونزوئلا در زمینه توسعه میدان‌ها، نوسازی پالایشگاه‌ها و مجتمع‌های پتروشیمی و تجارت نفت با امضای اسناد و تفاهم‌نامه‌های تازه همکاری کلید خورد.

ارسال ۴۷ میلیارد فوت‌مکعب گاز به پتروشیمی خارگ در سال ۱۴۰۱

مدیر منطقه عملیاتی خارگ شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: در سال گذشته حدود ۴۷ میلیارد فوت‌مکعب گاز از میادین منطقه عملیاتی خارگ به پتروشیمی این جزیره فرستاده شده است.

تعمیرات قطعات حساس صنایع نفت و پتروشیمی در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان

تعمیرات و پوشش‌دهی قطعات حساس صنایع نفت و پتروشیمی در شرکت دانش بنیان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان اجرا شد.

پتروشیمی خراسان در زمره ۲۰ شرکت برتر شستا

پتروشیمی خراسان در همایش سراسری شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی( شستا ) با شعار “شستا؛ گام دوم، اقتصادمردمی، ایران قوی” در رتبه بندی شرکت های تابعه شستا به لحاظ عملکردی، به عنوان یکی از بیست شرکت برتر انتخاب شد .
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تأکید کرد

افزایش بهره‌وری پتروشیمی‌های ماهشهر با استفاده از ظرفیت دانش‌بنیان‌ها

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، توسعه همکاری‌ها با شرکت‌های دانش‌بنیان را از مسئولیت‌های مهم این سازمان برشمرد و گفت: بهره‌وری واحدهای پتروشیمی با استفاده از ظرفیت دانش‌بنیان‌ها افزایش خواهد یافت.

بهره‌برداری از ۶ طرح پتروشیمی در سال ۱۴۰۱

مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها ۶ طرح پتروشیمی امسال به جمع پتروشیمی‌های کشور می‌پیوندند.
اخبار بیشتر
جهش تولید؛ پتروشیمی جم