افزایش تولید پتروشیمی ایلام با توسعه میدان تنگ‌بیجار

با امضای تفاهم‌نامه توسعه فاز دوم میدان گازی تنگ‌بیجار بین گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، افزون‌ بر پایداری شبکه گاز غرب کشور و به‌ویژه ایلام، ظرفیت معطل‌مانده پتروشیمی ایلام ناشی از کمبود خوراک، سرانجام فعال خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی تأکید کرد

ضرورت افزایش تولید پتروشیمی‌ها به مقدار ظرفیت اسمی

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی بر ضرورت تحقق تولید واقعی واحدهای پتروشیمی به مقدار ظرفیت اسمی آنها تأکید کرد.

بهره‌برداری از ۶ طرح پتروشیمی در سال ۱۴۰۱

مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها ۶ طرح پتروشیمی امسال به جمع پتروشیمی‌های کشور می‌پیوندند.

عرضه ۱۰۰ درصد محصولات پتروشیمی اروند در داخل کشور

مدیر بازرگانی شرکت پتروشیمی اروند از عرضه همه محصولات این شرکت در بورس کالا به‌منظوری پایداری بازار و توسعه صنایع پایین‌دستی کشور خبر داد.

مدیر شرایط اضطراری پتروشیمی‌های منطقه پارس منصوب شد

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در حکمی مسعود حسنی را به‌عنوان مدیر جدید شرایط اضطراری پتروشیمی‌های منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس منصوب کرد.

پازارگاد از شرکتی زیان‌ده به سودده تبدیل شد

مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد از افزایش بیش از ۲۶ درصدی سود خالص این شرکت در سال ۱۴۰۰ نسبت به مدت ‏مشابه خبر داد و گفت: با اقدام‌های انجام شده در چهار سال اخیر، پازارگاد از شرکتی زیان‌ده به سودده تبدیل شده است.‏
تببین برنامه‌های هفتم و هشتم توسعه در صنعت پتروشیمی

درآمد کل صنعت پتروشیمی به ۲۷ میلیارد دلار می‌رسد

مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی مهمترین برنامه‌های صنعت پتروشیمی در برنامه هفتم و هشتم توسعه را تبیین کرد و گفت: درآمد کل صنعت پتروشیمی از ۲۳ میلیارد دلار به ۲۷ میلیارد دلار می‌رسد.
مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی:

کارگروه تأمین خوراک صنعت پتروشیمی تشکیل می‌شود

مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی از فعال‌سازی بخشی از ظرفیت نصب شده غیرفعال در صنعت پتروشیمی با تشکیل کارگروه تأمین خوراک خبر داد.

تأمین سرمایه خلیج فارس و منطقه ویژه اقتصادی لامرد تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

شرکت تلاشگران صنعتی و معدنی لامرد و پارسیان برای استفاده از ظرفیت‌های قانونی و مالی «تفارس» برای تسهیل و توسعه ‏تأمین مالی پروژه‌ها با تأمین سرمایه خلیج فارس تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.
به‌منظور رفع کمبود گاز در صنایع پتروشیمی منطقه ماهشهر

خط لوله انتقال گاز دره‌عباس - ماهشهر به بهره‌برداری رسید

پروژه خط انتقال گاز دره‌عباس - ماهشهر به طول ۶۳ کیلومتر و به‌منظور تقویت گاز مورد نیاز صنایع پتروشیمی منطقه ماهشهر که از صنایع راهبردی کشور و تأمین‌کننده بسیاری از کالاهای اولیه است، از سوی شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران به بهره‌برداری رسید

قرارداد جدید واگذاری راهبری خط اتیلن غرب

مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی تأکید کرد: در قرارداد جدید واگذاری راهبری خط اتیلن غرب، حفظ نیروی انسانی باتجربه و توانمندسازی و آموزش آنها لحاظ شده است.

یادگار دولت دوازدهم برای تولید خاویار صنعت پتروشیمی

پتروشیمی اسلام آباد غرب از جمله طرح های پتروشیمیایی دولت دوازده به شمار می رود که معاون وزیر نفت از آن به عنوان یادگار این دولت برای مردم کرمانشاه یاد کرده است.
اخبار بیشتر
جهش تولید؛ پتروشیمی جم