پتروشیمی / شناسه خبر: 178186 / تاریخ انتشار : 1403/2/20 13:16
|

حضور فعال پتروشیمی جم و شرکت‌های تابعه در نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

نفت امروز /شرکت پتروشیمی جم با مشارکت شرکت‌های زیرمجموعه از 19 تا 22 اردیبهشت 1403 در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران با شعار «صنعت نفت، جهش تولید، بهینه‌سازی فناورانه» حضور دارد.

این نمایشگاه به عنوان بزرگ‌ترین رخداد صنعتی و تجاری ایران سالانه با حضور تعداد زیادی از شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می‌شود، این رویداد فرصتی است تا شرکت‌های فعال این صنعت دستاورد‌ها و محصولات خود را در معرض بازدید قرار داده و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازار‌ها و رشد این صنعت، فعالیت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را هدایت نمایند.
از جمله اهداف نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت ارائه آخرین دستاورد‌های فن‌آوری روز در حوزه صنعت نفت و گاز، گسترش تعامل با سایر کشور‌ها و رقابت با شرکت‌های نفتی مشابه در سطح جهان، ارائه آخرین دستاورد‌های فن‌آوری روز در حوزه صنعت نفت و گاز، کمک به تقویت توان ساخت داخلی، آشنایی صنعتگران صنعت نفت، گاز و پتروشیمی نسبت به دستاورد‌های نوین صنعت، کمک به ایجاد بازار‌های جدید خارجی در راستای توسعه بازار‌های هدف، ایجاد انگیزه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، داخلی و خارجی در صنایع نفت و گاز و… می‌باشد.
برگزاری سالانه این رویداد بزرگ با رویکرد تعالی صنعت نفت ایران با اتکا به توان داخلی و مشارکت جهانی گامی رو به جلو در راستای اعتلا و انعکاس هر چه بیشتر توانمندی‌های این صنعت در ایران و جهان است.
زمینه فعالیت شرکت‌کنندگان بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی گروه‌های کالایی و خدماتی، اکتشاف، حفاری، شرکت‌های دانش بنیان، شتاب‌دهنده‌ها و استارتاپ‌های صنعت نفت، شرکت‌های سرمایه‌گذاری و مالی، پارک‌های علم و فناوری، تجهیزات فرایندی، پکیج‌های مورد نیاز صنعت نفت، صنایع پایین‌دستیپتروشیمی، بازرگانی حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، شرکت‌های پالایش نفت – تولیدکنندگان فرآورده‌های نفتی، حمل و نقل، جابه‌جایی و حمل بار و تدارکات، ایمنی و بهداشت، محیط زیست و… است.
گفتنی است نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی یک رویداد بزرگ در صنعت نفت کشور است که از 19 تا 22 اردیبهشت 1403 همزمان با 08 تا 11 می‌2024 به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد.
پتروشیمی جم در سالن 38B غرفه شماره 38 این نمایشگاه پذیرای مدعوین و بازدیدکنندگان می‌باشد.

کلیدواژه

پتروشیمی جم

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران

منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

نمایشگاه بین المللی تهران

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها