نفت / شناسه خبر: 147124 / تاریخ انتشار : 1401/2/31 13:50
|
در بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

پژوهشگاه صنعت نفت ۳۰ قرارداد و تفاهم‌نامه امضا کرد

پژوهشگاه صنعت نفت با انعقاد ۳۰ قرارداد، توافق‌نامه و تفاهم‌نامه به‌کار خود در بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پایان داد.

به گزارش نفت امروز به نقل از پژوهشگاه صنعت نفت، در چهار روز برگزاری نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ۳۰ قرارداد و تفاهم‌نامه میان پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه امضا شد که این موضوع در سال‌های اخیر از نظر تعداد و ارزش تفاهم‌نامه‌ها و قرارداد، بی‌سابقه بوده است.

پژوهشگاه صنعت نفت هم‌راستا با شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری انتخاب شده‌، حرکت و تلاش کرده است جایگاه شرکت‌های دانش‌بنیان را بیش از پیش به فعالان حوزه پژوهش و صنعت نفت معرفی کند. بر همین اساس بخش قابل توجهی از این تفاهم‌نامه‌ها و قراردادها با شرکت‌های دانش‌بنیان در ایام نمایشگاه منعقد شد و این موضوع را می‌توان همسو با سیاست‌های کلان کشور و اهداف صنعت عظیم نفت دانست.

بر پایه این گزارش، بسیاری از قراردادها و تفاهم‌نامه‌هایی که در ایام نمایشگاه از سوی مدیران پژوهشگاه صنعت نفت منعقد شد نخستین‌های ساخت داخل یا توسعه فناوری در صنعت نفت را رقم خواهد زد.

پژوهشگاه صنعت نفت در ایام نمایشگاه ۶ قرارداد، ۱۸ تفاهم‌نامه و ۶ توافق‌نامه را با شرکت‌های دانش‌بنیان، مراکز پژوهشی و دانشگاه‌ها منعقد کرد.

 

کلیدواژه

نفت

صنعت نفت

پژوهشگاه صنعت نفت

قرارداد نفت

امضا تفاهمنامه

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها
همراه بانک صادرات 1