نفت / شناسه خبر: 64269 / تاریخ انتشار : 1398/2/28 20:26
|

نشست تخصصی راهکارهای مقابله با تحریم در شرکت پلی پروپیلن جم برگزارشد

نشست تخصصی راهکارهای مقابله با تحریم با حضور پیام برازجانی دستیار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیر عامل و مدیران شرکت پلی پروپیلن جم در محل این شرکت برگزارشد.

نفت امروز /نشست تخصصی راهکارهای مقابله با تحریم با حضور پیام برازجانی دستیار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیر عامل و مدیران شرکت پلی پروپیلن جم در محل این شرکت برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی این شرکت، در این نشست تخصصی که با رویکرد بررسی راهکارهای مقابله با تحریم‌ها برگزار شده بود به مباحثی چون برنامه مدون و منسجم پلی پروپیلن جم برای مقابله با تحریم‌ها به ویژه در بخش تولید محصولاتی که به خودکفایی بیشتر صنعت منجر می‌شود، پرداخته شده است.
دراین نشست همچنین در خصوص گریدهای جدید تولیدی این شرکت که قدم در راه خودکفایی گذاشته و البته برنامه های سال ۹۸ این شرکت که مهمترین آن تلاش در راستای تحقق تولید ۲۷۰ هزار تنی شرکت پلی پروپیلن جم خواهد بود، تبادل نظر شده است.
بنابر گزارش روابط عمومی شرکت پلی پروپیلن جم، در حال حاضر این شرکت با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و نام گذاری امسال به نام "سال رونق تولید" در جهت تولید محصولاتی گام برمی‌دارد که منحصرا به دنبال خودکفایی بیشتر کشور و مقابله بهتر با تحریم‌هاست.
ازسویی دیگر و بنابرگزارش‌های ارسالی در پایان این نشست دستیار وزیر کار از کارخانه و مراحل تولید این شرکت نیز بازدید داشته است.

کلیدواژه

شرکت پلی پروپیلن جم

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها
همراه بانک صادرات 1