نفت / شناسه خبر: 136424 / تاریخ انتشار : 1400/6/3 12:58
|
مخالف وزیر پیشنهادی نفت

نادران: اوجی درباره اموالش خلاف واقع می‌گوید

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم به جریان پاکدستی اعتماد کردند و انتظار دارند که جریانات کشور بر این مبنا حرکت کنند.

به گزارش نفت امروز به نقل از ایسنا، الیاس نادران نماینده مردم تهران در جلسه علنی نوبت صبح امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی به عنوان مخالف وزیر پیشنهادی نفت، بیان کرد: آنچه که برای ما در سال‌های اخیر بیش از هر چیز اهمیت پیدا کرده این است که مردم به جریان پاکدستی اعتماد کردند و انتظار دارند که جریانات کشور بر این مبنا حرکت کند. بنده بیش از اینکه به کارآمدی افراد نگاه کنم به سلامت و پاکدستی آنها توجه می‌کنم.

 
وی افزود: امروز در کشور نفوذ از پنجره فساد وارد شده و اگر امروز فخری زاده های ما را می زنند به دلیل فساد در نقطه هایی است که باید این رصد را انجام می داد.
 
نادران در ادامه با تبریک هفته دولت گفت: امیدوارم آنچه که می گوییم و می شنویم برای رضای خدا باشد. در مجالس گذشته بحث جدی بین ما و دوستانمان مطرح بود که حیف و میل، حیف‌اش بدتر است یا میل، آن که به دوستان عرض می‌کردم تا میل نباشد حیفی اتفاق نخواهد افتاد.
 
نماینده مردم تهران گفت: در دو جلسه ای که با آقای خطیب داشتم عرض کردم آنچه که در مورد ۸۸ و قم و... می‌گویند به کنار، با آنچه با فساد در وزارت شکل گرفته چه خواهید کرد؟ ما مدیران پاکدست می‌خواهیم. نهادهای اطلاعاتی و امنیتی باید سلامت ترین افراد باشند. در جلسه با وزرای دیگر هم این را مطرح کردم.
 
نادران خاطرنشان کرد: در جلسه ای که با آقای اوجی داشتم بیان کردم که قصد من راستی آزمایی است نه اقرار به چیزی. چند نکته را به ایشان گفتم که بدانن من چه چیزهایی می‌دانم اما متوجه نشدند. به ایشان گفتم لیست اموالتان در شبکه های اجتماعی پخش شده که آقای اوجی پاسخ دادند که کدام‌ها را می‌گویید. گفتم همه ۲۹۰ نفر دیده اند، شما چطور ندیده اید.
 
وی ادامه داد: از ایشان سوال کردم چه دارید؟ که پاسخ دادند ۳ آپارتمان یکی در هروی، یکی ارثیه خانمم است و دیگری هم برای پسرم است. استعلام گرفتم و ۹ مورد اموال ایشان را اعلام کردند. کسی که به این صراحت خلاف واقع می گوید جاهای دیگر هم اینگونه است.
 
نادران گفت: درباره موضوع دیگری از ایشان سوال کردم که پاسخ دادند آقای رستم قاسمی و فرد دیگری رفته اند کاری انجام دادند و فرد شاکی علیه من رفته شکایت کرده است. گفتم چه پدر کشتگی داشته است.
 
وی افزود: دوستان استناد می کنند که گزارش های اطلاعات و نهادهای امنیتی اینگونه و آنگونه است، اما گفتم پرونده های دیمیتریس کامبیس و دکل های گمشده و کشتی های مملکت زمانی رو شد که او از فرودگاه حضرت امام (ره) از کشور خارج شد. آیا نهادهای امنیتی و اطلاعاتی نبودند؟.

کلیدواژه

وزارت نفت

وزیر پیشنهادی نفت

جواد اوجی

ارسال نظرات

captcha
پربیننده ترین ها
همراه بانک صادرات 1