پتروشیمی / شناسه خبر: 178080 / تاریخ انتشار : 1402/11/10 18:24
|

در راستای مسئولیت اجتماعی؛ پروژه بازیابی گازهای اسیدی و گوگرد در پالایشگاه پتروشیمی بوشهر اجرا می‌شود

مدیرعامل پتروشیمی بوشهر به طراحی و اجرای پروژه بازیابی گازهای اسیدی و گوگرد در پالایشگاه گازی شرکت پتروشیمی بوشهر اشاره کرد و گفت: واحد TGTU از ورود ساعتی ٨ تن بر ساعت دی اکسید گوگرد به هوا جلوگیری می‌کند.

نفت امروز /جواد حاتمی در حاشیه دهمین همایش ملی و دومین همایش بین‌المللی ترویج اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت پذیری اجتماعی اظهار کردپتروشیمی بوشهر در بخش‌های مختلف دستاوردهای ارزشمندی را در راستای تعهد به اجرای مسئولیت‌های اجتماعی رقم زده است که یکی از آنها تفاهم نامه‌ای است که با اداره کل محیط زیست استان بوشهر برای حمایت از خانه‌های محیط زیست استان بوشهر همسو با ایفای بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی امضا شد.

مدیرعامل پتروشیمی بوشهر به طراحی و اجرای پروژه بازیابی گازهای اسیدی و گوگرد در پالایشگاه گازی شرکت پتروشیمی بوشهر اشاره کرد و گفت: واحد TGTU از ورود ساعتی ٨ تن بر ساعت دی اکسید گوگرد به هوا جلوگیری می‌کند.
وی با بیان اینکه در دوران همه‌گیری بیماری کرونا با مدیریت تولید و مصرف اکسیژن این شرکت توانسته است تامین کننده اصلی اکسیژن بیمارستان‌های کشور باشد به طوری که 18 هزارتن اکسیژن تولیدی بوشهر در بیمارستان‌های کشور توزیع شد و به عبارتی از هر 4 بیمار یک بیمار از اکسیژن تحویلی این پتروشیمی بهره مند شد.
حاتمی افزود: زیرساخت‌های صنعتی و غیر صنعتی مجتمع پتروشیمی بوشهر بزودی بطور رسمی به بهره برداری خواهد رسید.
وی خاطر نشان کرد: توجه به محیط‌های پیرامونی و حرکت در مسیر تحقق مسئولیت‌های اجتماعی در این شرکت پتروشیمی از اولویت‌های مهم و ویژه است.

کلیدواژه

پتروشیمی بوشهر

جواد حاتمی

پروژه بازیابی گازهای اسیدی و گوگرد

پالایشگاه پتروشیمی

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها