پتروشیمی / شناسه خبر: 157999 / تاریخ انتشار : 1402/9/8 18:15
|
گزارش مجامع عمومی عادی به طور فوق‌العاده و فوق‌العاده مبین انرژی خلیج‌فارس

افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی «مبین» تصویب شد

مجامع عمومی عادی به طور فوق‌العاده و فوق‌العاده شرکت مبین انرژی خلیج‌فارس (سهامی عام) در محل اصلی شرکت در عسلویه برگزار شد.

نفت امروز / به گزارش روابط‌عمومی شرکت مبین انرژی خلیج‌فارس، در مجمع عادی به طور فوق‌العاده که در روز سه‌شنبه، هفت آذر ۱۴۰۲، برگزار شد، اعضای حقوقی هیئت‌مدیره شرکت بدون تغییر نسبت به دوره قبل و برای یک دوره دو‌ساله دیگر انتخاب شدند.

ضمن اینکه روزنامه‌های اطلاعات و پیام عسلویه نیز به‌عنوان روزنامه رسمی شرکت انتخاب شدند.
*
اهمیت افزایش سرمایه مبین

همچنین، در مجمع فوق‌العاده شرکت، افزایش دویست‌درصدی سرمایه شرکت به تصویب رسید. این افزایش سرمایه از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهام‌داران انجام شد.
مهدی فرزانه مدیرعامل شرکت مبین انرژی خلیج‌فارس درباره اهمیت افزایش سرمایه مبین، گفت: این افزایش سرمایه به‌منظور اصلاح ساختار مالی شرکت و بهبود نسبت‌های مالی شرکت است. همچنین افزایش سرمایه مبین، زمینه را برای تأمین سرمایه در گردش شرکت فراهم کرده و در آخر نیز نقدینگی موردنیاز را برای اجرای بخشی از پروژه‌های شرکت و ادامه پروژه آپادانا، تضمین می‌کند.
گفتنی است، با تصویب مجمع فوق‌العاده، از طریق مطالبات حال شده و آورده نقدی سهام‌داران، سرمایه شرکت مبین انرژی خلیج‌فارس، به عدد ۶۰ هزار و ۷۱۳ میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال رسید.

کلیدواژه

مبین انرژی خلیج فارس

افزایش سرمایه

مجمع عمومی عادی

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها