نفت / شناسه خبر: 84391 / تاریخ انتشار : 1398/3/21 17:46
|

اعطای معافیت ۲۰۰ لیتری پرداخت مابه‌التفاوت قیمت سوخت در جایگاه‌های مرزی برای رانندگان ترانزیت

فرماندار شهرستان آستارا اعلام کرد: موضوع اعطای معافیت ۲۰۰ لیتری پرداخت مابه‌التفاوت قیمت سوخت در جایگاه‌های مرزی برای رانندگان ترانزیت از شامگاه امشب اجرایی می‌شود.

نفت امروز /حسن رستم زاد فرماندار شهرستان اعلام کرد با پیگیری‌های به عمل آمده، موضوع اعطای معافیت ۲۰۰ لیتری پرداخت مابه التفاوت قیمت سوخت در جایگاه‌های مرزی برای رانندگان ناوگان ایرانی که قصد خروج از مرز کشور را دارند از شامگاه امروز سه‌شنبه بیست و یکم خردادماه سال جاری و برای نخستین بار از مرز آستارا عملیاتی می‌گردد.

وی افزود این اقدام از مصوبات وزارت کشور بوده اما تا فراهم شدن زیرساخت‌ها و رفع مشکلات فنی و انجام هماهنگی‌های بین بخشی (راهداری و پخش فراورده های سوختی)، زمان اجرایی شدن آن کمی به تعویق افتاد ولی براساس قول به رانندگان محترم و جهت حمایت از این عزیزان پیگیری‌های لازم از طریق این فرمانداری انجام و اقدامات اجرایی آن به پایان رسید.

فرماندار ادامه داد: امیدواریم این اقدام حمایتی در جهت کمک به رقابت هموطنان شاغل در بخش حمل و نقل بین المللی، با ناوگان خارجی مثمر ثمر واقع شود و با تعدیل در قیمت ترانسفر کالا به کشورهای همجوار، گامی در جهت حمایت از تولیدات صادراتی نیز صورت پذیرد.

ایلنا

کلیدواژه

اعطای معافیت ۲۰۰ لیتری پرداخت مابه‌التفاوت قیمت سوخت

رانندگان ترانزیت

معافیت سوختی رانندگان ترانزیت

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها
همراه بانک صادرات 1