نفت / شناسه خبر: 64047 / تاریخ انتشار : 1398/1/26 12:56
|

عکس/حمام در وان نفت برای درمان بیماری!

هر حمام نفت ۱۰ دقیقه طول می کشد و دوره های درمان هر ۳ هفته است.

نفت امروز /یک مرکز درمانی در جمهوری آذربایجان به دلیل استفاده عجیب از نفت خام توریست های زیادی را جذب کرده است. این مرکز که در شهر نفتالان قرار دارد به مشتریان این امکان را می دهد که در یک وان مملو از نفت خام حمام کنند!
گفته شده که این اقدام خاصیت درمانی دارد. این در حالی است که پزشکان نسبت به احتمال سرطان‌زا بودن این کار هشدار داده اند.هر حمام ۱۰ دقیقه طول می کشد و دوره های درمان هر ۳ هفته است. به بیماران توصیه می شود بعد از درمان حداقل ۴۰ دقیقه استراحت کنند.
با توجه به برنامه درمان، افراد می توانند از سفر خود برای فیزیوتراپی، ماساژ آبرسان، درمان های پارافین و آروماتراپی نیز استفاده کنند.یک زن ۶۰ ساله روس که از درد مفاصل رنج می برد برای رفتن در یکی از وان های نفت به باکو سفر کرده است. پس از گذشت ده روز او می گوید که دردهایش کاهش پیدا کرده است.

او می گوید این دوره درمانی از قرص هایی که ۱۲ سال از آنها استفاده کرده تاثیرگذارتر بوده است.درمان درد عضلات، بیماری های استخوانی و پوستی و همچنین مشکلات اعصاب و روان از دیگر بیماری هایی است که بیماران آن برای درمان به مرکز نفتالان مراجعه می کنند.
نفتالان در زبان ترکی آذربایجانی به معنای خریدار نفت است. نفتالان مرکز تأسیسات منحصربه‌فرد نفتی است. نفت این منطقه نفت خام سنگینی است که بر خلاف نفت دریای خزر مناسب صادرات نیست. به جهت مواد خاصی که در این نفت وجود دارد برای درمان بیماری های پوستی و عضلانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فرارو

کلیدواژه

حمام نفت

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها
همراه بانک صادرات 1