منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس / شناسه خبر: 33487 / تاریخ انتشار : 1396/7/18 19:45
|
مهندس در نشست با فرماندهی و کارکنان نیروی انتظامی پارس جنوبی؛

امنیت پایدار در پایتخت انرژی کشور مرهون تلاش های فرماندهی و کارکنان منطقه پارس جنوبی است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به مناسبت هفته ناجا با حضور در فرماندهی انتظامی منطقه پارس جنوبی در نشست مشترک با کارکنان این فرماندهی شرکت نمود.

نفت امروز /مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به مناسبت هفته ناجا با حضور در فرماندهی انتظامی منطقه پارس جنوبی در نشست مشترک با کارکنان این فرماندهی شرکت نمود.

به گزارش نفت امروز، مهندس یوسفی در این نشست ضمن تبریک هفته ناجا و زنده نگه داشتن یاد شهدای سرافراز نیروی انتظامی گفت: امنیت موجود در پایتخت انرژی کشور و یکی از استراتژیک ترین مناطق اقتصادی و انرژی کشور مرهون تلاش های فرماندهی انتظامی پارس جنوبی است.

رییس ستادمبارزه با مواد مخدّر منطقه ویژه پارس جنوبی در این نشست از تلاش های درخشان فرماندهی انتظامی منطقه پارس جنوبی در مبارزه و کشفیات مواد مخدر قدردانی نمود.

فرمانده انتظامی منطقه پارس جنوبی نیز در این نشست  با تقدیر از همراهی های صنعت نفت و سازمان منطقه ویژه پارس گفت: در یکسال گذشته سه تن و هشتصد کیلوگرم مواد مخدر توسط این فرماندهی کشف و ضبط شده که با این کشفیات ده باند بزرگ مافیای مواد مخدر متلاشی شده است و با تلاش شبانه روزی نیروهای جان برکف نظامی این منطقه به عنوان منطقه ی ناامن برای سوداگران مرگ تبدیل شده است.

سرهنگ صالحی تصریح کرد: همراهی ًهای شورای تامین شهرستان و کمک های سازمان منطقه ویژه پارس به نمایندگی از صنعت نفت به ناجا در این منطقه در استقرار امنیت کامل مؤثر بوده است که جا دارد از همراهی های مهندس یوسفی تشکر نماییم.

در پایان این نشست از سوی مدیرعامل منطقه ویژه پارس از فرماندهی و کارکنان منطقه انتظامی پارس جنوبی با اهدا لوح تجلیل به عمل آمد.


 

افتتاح فاز 19 پارس جنوبی

کلیدواژه

فرماندهی و کارکنان نیروی انتظامی پارس جنوبی؛

امنیت پایدار

منطقه پارس جنوبی

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها
افتتاح فازهای 17 و 18 پارس جنوبی