پتروشیمی / شناسه خبر: 23228 / تاریخ انتشار : 1396/5/3 16:41
|
مدیر پروژه های اجرایی پتروشیمی شهید تندگویان خبر داد؛

بهینه سازی سیلوهای واحد PET 2 پتروشیمی شهید تندگویان

مدیر پروژه های اجرایی پتروشیمی شهید تندگویان گفت: پروژه بهینه سازی سیلوهای محصول واحد PET 2 پیش از برنامه زمان بندی شده در حال انجام است.

نفت امروز /مدیر پروژه های اجرایی پتروشیمی شهید تندگویان گفت: پروژه بهینه سازی سیلوهای محصول واحد PET 2 پیش از برنامه زمان بندی شده در حال انجام است.

به گزارش نفت امروز؛ محمدرضا محمدی شهمیری با اشاره به آغاز پروژه از ابتدای تیرماه سال جاری عنوان کرد: پیشرفت پروژه طبق برنامه 26 درصد می باشد که هم اکنون ما به پیشرفت واقعی 47 درصد رسیده ایم.
مدیر پروژه های اجرایی پتروشیمی شهید تندگویان افزود: این پروژه که در ابتدا قرار بود توسط یک شرکت خارجی در مدت هشت ماه و با هزینه 8 میلیارد تومان اجرایی شود، با تکیه بر توان متخصصین داخلی، برنامه ریزی دقیق و بکارگیری تمام توان اجرایی، ظرف 2 ماه و با یک سوم هزینه به انجام خواهد رسید.
محمدی شهمیری خاطرنشان کرد: با وجود گرمای بالای 50 درجه، انجام عملیات در ارتفاع 60 متری و همچنین زمان بر بودن برشکاری ورق ها بدلیل فضای کم عملیاتی بین دیواره مخزن و داربست های موجود خوشبختانه تا این تاریخ کار بدون حادثه و ایمن در حال انجام می باشد.
وی در پایان ضمن قدردانی از کلیه همکاران دخیل در این پروژه همکاری اظهار امیدواری کرد که این پروژه هرچه زودتر به بهره برداری برسد.


 

کلیدواژه

پتروشیمی شهید تندگویان

مدیر پروژه های اجرایی

بهینه سازی سیلوهای

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها
همراه بانک صادرات 1