نفت / شناسه خبر: 23185 / تاریخ انتشار : 1396/5/2 12:03
|
با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران

عوامل زیان‎آور محیط کار در مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت شناسایی می‎شود

مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و دانشگاه علوم پزشکی تهران با هدف ارزیابی عوامل زیان آور محیط کار تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

نفت امروز /مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و دانشگاه علوم پزشکی تهران با هدف ارزیابی عوامل زیان آور محیط کار تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش نفت امروز به نقل از شرکت ملی نفت ایران، حمید طاووسی، سرپرست اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست مدیریت اکتشاف این خبر را اعلام کرد و گفت: هدف از امضای این قرارداد، ایجاد ارتباط با دانشگاه‌های مطرح کشور، بهرهمندی از دانش، تخصص و تجارب ارزشمند استادان مطرح در حوزه‌ بهداشت، ایمنی و محیط زیست است.

وی افزود: اداره اچاسیی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در نظر دارد تا با سنجش عوامل زیانآور محیط کار و تهیه شناسنامه ارزیابی شغلی هر یک از مشاغل از طریق امضای تفاهم‌نامه و اجرای پروژه‌‌های مشترک در حوزه‌ تخصصی بهداشت حرفه‌ای با دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران، در مسیر بهبود سلامت نیروی کار مدیریت اکتشاف و ارتقای سطح دانش و فرهنگ HSE در سطح کل شرکت ملی نفت ایران گام بردارد.

گسترش ارتباط با دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی از رویکردهای صنعت نفت در دولت یازدهم است که در مسیر اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی و با هدف دانش بنیان کردن فعالیتها دنبال میشود.


 

کلیدواژه

دانشگاه علوم پزشکی تهران

عوامل زیان‎آور

مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها
همراه بانک صادرات 1