نفت / شناسه خبر: 23156 / تاریخ انتشار : 1396/4/28 14:49
|

حمایت از تولید داخل اولویت شرکت ملی نفت ایران است

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی گفت:

نفت امروز /معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی گفت: با تقویت تولید داخل چرخ اقتصاد کشور به چرخش در می‌آید و ما باید با حمایت از تولیدات داخلی و تلاش در راستای بالابردن کیفیت این تولیدات، به اقتصاد کشور کمک کنیم.

به گزارش نفت امروز، رضا خلیلی، در دومین نشست هم اندیشی معاونت مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیر صنعتی، با اشاره به نوپا بودن این معاونت، گفت: برای روان سازی و چابک سازی امور، باید تغییراتی در این معاونت داده شود و این تغییرات بزودی ارائه خواهد شد.

وی با تاکید بر سیاست گذاری‌ها و بسترسازی‌های انجام شده در وزارت نفت در دوران دولت یازدهم، افزود: با توجه به این بسترسازی‌ها، امیدواریم در چهارسال آینده نتایج خوبی را شاهد باشیم و اقتصاد کشور با اجرای پروژه‌های جدید نفتی، سرمایه گذاری‌های داخلی و خارجی و افزایش توانمندی شرکت‌های داخلی فعال‌تر شود.

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی، نفت را شاکلهاصلی اقتصاد کشور دانست و تصریح کرد: اقتصاد ایران تا حدود زیادی به نفت وابسته است و به همین دلیل مدیران نفتی باید دغدغه‌مند و جزو دلسوزترین مسئولان باشند.

خلیلی ادامه داد: امروزه باید نیروهای متخصص و متعهد در صنعت نفت را شناسایی کرد و با افزایش سطح علمی و توانمندی این نیروها، مدیران نسل بعد را پرورش داد.

وی، جانشین پروری را یکی از مهمترین فعالیت‌های حوزه منابع انسانی عنوان کرد و گفت: نباید به بحث جانشین پروری به عنوان یک پروژه زود بازده نگریست، این موضوع باید در سازمان نهادینه شود و امر پرورش مدیران به صورت اصولی انجام پذیرد.

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی در این نشست با تاکید بر مسئولیت‌های سنگین مدیران صنعت نفت، عنوان کرد: از تمام مدیران معاونت عملیات غیرصنعتی می‌خواهم که در باره نظارت دقیق بر مسائل مالی، قراردادی و اداری مجموعهخود بسیار جدی و پیگیر باشند.

خلیلی بر اهمیت مبحث دولت الکترونیک تاکید کرد و گفت: تمام اسناد و قراردادهای سازمان باید به صورت کاملا شفاف از لحظه اول تا صدور سندهای پرداخت در سیستم ثبت شود و قابل رویت باشد.

وی حمایت از تولید داخل را اولویت شرکت ملی نفت دانست و افزود: با تقویت تولید داخل چرخ اقتصاد کشور به چرخش در می‌آید و ما باید با حمایت از تولیدات داخلی و تلاش در راستای بالابردن کیفیت این تولیدات، به اقتصاد کشور کمک کنیم.


 

کلیدواژه

شرکت ملی نفت ایران

تولید داخل

معاون مدیرعامل

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها
همراه بانک صادرات 1