نفت / شناسه خبر: 136005 / تاریخ انتشار : 1400/4/27 16:30
|

همکاری نیروهای انتظامی با شرکت نفت شرق

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق و فرمانده انتظامی شهرستان سرخس در نشست هم‌اندیشی مشترک، درباره گسترش همکاری‌های دو مجموعه بحث و تبادل‌ نظر کردند.

به گزارش نفت امروز به نقل از شانا، فرشید خیبری، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق ضمن تشریح فرآیند تولید گاز از محل چاه تا تحویل به پالایشگاه گاز، تولید صیانتی از مخازن و حفظ و نگهداری از تجهیزات و نیروی انسانی را مهم‌ترین وظیفه این شرکت برشمرد و گفت: وسعت منطقه عملیاتی خانگیران، پراکندگی چاه‌ها، وجود خطوط لوله پرفشار زیرزمینی گاز، مرزی بودن و همجواری با کشور همسایه ترکمنستان و نقش منطقه به لحاظ تولید گاز در ناحیه شمال شرق کشور، اهمیت حراست و حفاظت از منطقه را دوچندان کرده است.

 
وی با تجلیل از تعاملات و مراودات خوب نیروی انتظامی به‌ویژه پاسگاه‌های انتظامی همجوار با مناطق عملیاتی نفت و گاز شرق، وجود نیروهای انتظامی را در منطقه سبب دلگرمی و قوت قلب شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق دانست.
 
سیدمحمود علائی، فرمانده انتظامی سرخس نیز در این دیدار بر تقویت همکاری‌های و تحولات موجود در کشورهای همسایه به‌ویژه افغانستان تأکید کرد و با بیان اینکه صیانت از تأسیسات و مراکز گازی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق به‌منظور استمرار و تولید پایدار گاز با بهره‌گیری از توان و ظرفیت‌های بالای نیروی انتظامی موضوعی مهم است، گفت: نیروی انتظامی همچون گذشته در کنار جهادگران عرصه تولید گاز قرار دارد.
 
در ادامه این دیدار فرمانده انتظامی سرخس و همراهان از مراکز و تأسیسات گازی در منطقه عملیاتی خانگیران و دکل ۱۱۳ حفاری بازدید کردند.

کلیدواژه

گسترش همکاری‌

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق

فرمانده انتظامی سرخس

امنیت لوله‌های نفت

ارسال نظرات

captcha
پربیننده ترین ها
همراه بانک صادرات 1