گاز / شناسه خبر: 12917 / تاریخ انتشار : 1396/4/13 12:07
|
با برنامه ریزی بیش از 600 مورد آیتم تعمیراتی؛

عملیات تعمیرات اساسی پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی آغاز گردید

با تلاش و همت کارکنان و متخصصان پالایشگاه سوم و با برنامه ریزی 603 مورد تعمیرات، عملیات تعمیرات اساسی در پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی کلید خورد.

نفت امروز /با تلاش و همت کارکنان و متخصصان پالایشگاه سوم و با برنامه ریزی 603 مورد تعمیرات، عملیات تعمیرات اساسی در پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی کلید خورد.

به گزارش نفت امروز ، مهدی نیکخواهی، سرپرست عملیات پالایشگاه سوم گفت : تعمیرات اساسی سال جاری بر مبنای تحلیل ریسک هر تجهیز RBI بوده و بر این اساس برنامه بازرسی فنی در فاز 4 انجام می گیرد ،Total shutdown و تعمیرات اساسی فاز 5 جهت رفع مشکلات و نشتی های بخار برنامه ریزی شده است .
نیکخواهی در ادامه گف: باپشتکار و تلاش شبانه روزی کارکنان و استمرار در تولید پایدار گاز، مدت زمان انجام تعمیرات اساسی امسال پالایشگاه سوم در بازه زمانی 21 روز محقق خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: تعداد آیتمهای تعمیرات اساسی 603 عدد می باشد که از این تعداد 148 مورد مربوط به بازرسی فنی است.
این مقام مسئول در ادامه عنوان داشت:عمده فعالیت‌های تعمیراتی سال 96 شامل اتصال خط لوله گاز ترش بین پالایشگاه چهارم و سوم، بازرسی کلیه برجها و درامهای ردیفهای گازی اول و دوم، تعویض لاین 30 اینچخروجی واحد گوگرد سازی سوم به سمت زباله سوز،تعویض کالمن Dsoseparator و همچنین تغییر متریال مسیرهای بخار برگشتی برجهای احیا آمین در ردیفهای گازی اول و دوم از کربن استیل به استنلس استیل می باشد.
سرپرست عملیات پالایش پالایشگاه سوم در پایان اظهار امیدواری کرد : امیدواریم با توکل بر عنایات خداوند، برنامه ریزی و هماهنگی های انجام گرفته و تلاش شبانه روزی کارکنان رسمی و پیمانکاری واحدهای مختلف پالایشگاه، تعمیرات اساسی امسال در کمال صحت و سلامت با ایمنی کامل و در زمان مقرر به پایان برسد.

 

افتتاح فاز 19 پارس جنوبی

کلیدواژه

آیتم تعمیراتی

پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی

تعمیرات اساسی

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها
افتتاح فازهای 17 و 18 پارس جنوبی