پتروشیمی / شناسه خبر: 12231 / تاریخ انتشار : 1395/8/18 12:56
|

خبر بازداشت مدیرعامل یکی از شرکت‎های پتروشیمی‌ تکذیب شد

اداره کل بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت نفت، خبر بازداشت یکی از مدیران شرکت‌های پتروشیمی به اتهام اختلاس را تکذیب کرد.

نفت امروز /  برخی از سایت‎های خبری، دیروز با انتشار اخباری با عنوان "دستگیری یکی از مدیران پتروشیمی به اتهام اختلاس" مدعی شدند که اداره کل بازرسی وزارت نفت این مدیر پتروشیمی را دستگیر کرده است.

 

متن خبر چنین بود:

"یکی از مدیران پتروشیمی در عسلویه به اتهام اختلاس توسط بازرسی وزارت نفت دستگیر شده است. وی به مدت دو سال است که مدیر یکی از مجتمع‌های پتروشیمی عسلویه بوده است. پس از پدیده های شوم و نامیمون فیشهای حقوقی نجومی و املاک نجومی، این بار فساد در صنعت نفت که ستون اصلی اقتصاد کشور است خود را نمایان می کند. بر اساس پیگیریها، ظاهرا می توان موارد دیگری از این فساد را در پایتخت انرژی ایران پیدا کرد کما اینکه چند مورد آن توسط مقامات محلی در رسانه ها اعلام شده بود. قطعا ظهور و بروزچنین فسادهایی منشا تولید انواع ویروس های متعدد پورسانت، تبانی و رانت خواری های بسیار گسترده تر و در نهایت همه گیر شدن این فسادهای سازمان یافته در قالب بوروکراسی های به ظاهر قانونی در منطقه عظیم اقتصادی عسلویه و پارس جنوبی خواهد گردید و نیازمند توجه ویژه سازمان بازرسی و دیگر نهادهای نظارتی می باشد"

 

اما اداره کل بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت نفت این موضوع را رد و آن را تکذیب کرد.

کلیدواژه

پتروشیمی

بازداشت مدیرعامل

اداره کل بازرسی وزارت نفت

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها
همراه بانک صادرات 1